• 2.9.2022 Začiatok školského roku

1. 9. 2022

Školský rok pre materské školy začína dňa 2. septembra 2022 (piatok).

Pokiaľ si však ešte užívate leto, tešíme sa na vás od 5.9.2022, no cez aplikáciu Edupage alebo telefonicky nahláste neprítomnosť dieťaťa do 7:30 hod. (ak ste tak už neurobili :)  ).

Príchod do MŠ je do 7:50 hod., nakoľko o 8:00 hod. z bezpečnostných a prevádzkových dôvodov zatvárame vchody.

Čo dieťa potrebuje do materskej školy

• Prezuvky
            • Pyžamu
            • prefotený preukaz poistenca
            • Náhradné oblečenie + igelitovú tašku na znečistené oblečenie
            • Ruksak na prenášanie oblečenia, prezúvok,
            • Označené všetky osobné veci aj priezviskom.
            • 1 balík papierových vreckoviek v svojej skrinke

Z bezpečnostných dôvodov žiadame zákonných zástupcov, aby:

• ako prezuvky pre dieťa nepoužívali šľapky, obuv značky Crocs, ani látkové papuče. Prezuvky by mali mať plnú pätu, prípadne by mali byť opatrené remienkami na zapínanie a gumenú podrážku (bielu). V prípade pošmyknutia a úrazu pri nevhodnom prezutí neberie prítomný zamestnanec na seba zodpovednosť.
            • bolo vhodne volené oblečenie do MŠ.  Odporúčame pohodlné, staršie oblečenie, ktorého prípadné znečistenie Vám nebude vadiť. Dieťa si máte možnosť pri odchode domov prezliecť.
            • dieťa bolo oblečené s ohľadom na pobyt vonku – v letných mesiacoch malo v skrinke vždy šiltovku/šatku ako ochranu pred slnkom a v chladnejšom počasí vhodnú čiapku prípadne oblečenie ak by sa počas dňa ochladilo/veľmi oteplilo.
            • v skrinke malo väčší ruksak na možnosť zbalenia vecí pre prípad, že ide na popoludňajší pobyt von alebo sa v priebehu dňa sťahuje do inej triedy.

Oznam_o_vstupe.pdf

Vyhlasenie_o_bezpriznakovosti_15.8.22(1).pdf