• Dieťa v materskej škole  potrebuje:

• fotokópiu preukazu poistenca
            • ak má dieťa alergiu, je potrebné priniesť doklad od odborného lekára (potvrdenie od pediatra nestačí).

Do skrinky v šatni, ktorú si dieťa vyberie pri príchode je potrebné uložiť:

• prezuvky – nie prezuvky na šnurovanie. Nie crocsy, ani šľapky, nakoľko nespĺňajú bezpečnostné požiadavky,
            • hrebeň (pre dievčatá),
            • náhradné oblečenie podľa sezóny uložené v papierovej alebo látkovej taške – VŠETKO PODPÍSANÉ
            • detský ruksak (NIE úplne maličký), do ktorého sa deti zbalia popoludní pri odchode na školský dvor.

• Všetky osobné veci JE NUTNÉ označiť menom alebo značkou, ktorú dieťa rozpozná.
            • Do skrinky nedávajte deťom žiadne jedlo, pitie ani hračky
            • Rovnako je potrebné počas školského roku kontrolovať deťom vrecká oblečenia, aby nenosili v nich sladkosti, ktoré by prípadne mohli spolu s kamarátmi vonku zjesť bez vedomia učiteľky a tým  ohroziť seba, prípadne kamarátov – alergikov.